Max kapacita 30 lůžekDvoulůžkový pokojTřílůžkovýApartmánKlimatizaceTV na pokojiSprcha na pokojiRučník na pokojiVana na pokojiWC na pokojiTrezor, úschovnaKuchyňkaHlídané parkovištěrestauraceZahradní restauraceSnídaněPolopenzePlná penzeGrilMasážeVířivkaSaunaBarÚschovna kolKonfereční prostoryDětské hříštěZvíře povolenoWifiPlatební kartyDobíjení elektromobilůMluvíme anglickyMluvíme polskyHotelový transportLetištní transferBusSamoobslužné ubytováníPlacená TVPevný internet11 pokojů
Slide item 1

Penzion

 
Slide item 2

Ubytování pouze 7 km z centra Ostravy

 
Slide item 3

Klidné místo s krásným okolím

 
Slide item 4

Ubytování pro každou příležitost

 
Slide item 1

Penzion

 
Slide item 2

Ubytování pouze 7 km
z centra Ostravy

 
Slide item 3

Klidné místo
s krásným okolím

 
Slide item 4

Ubytování pro každou příležitost

 

Užíjte si herní a sportovní aktivity v penzionu Silma v Rychvaldě

 

Nabízíme Vám rozmanitý výběr společenských akcí v penzionu i mimo něj, výletů za kulturou, památek, návštěv muzeí, výstav nebo vycházek do okolí.

Ruské kuželky

Závěsné kuželky jsou společenská hra, nikoliv sportovní disciplína. Každá společnost si dohodne pravidla hry předem tak, jak to vyhovuje věku a počtu hráčů. Spodní část koule je cca 1 - 2 cm nad hrací plochou.

Badminton

Cílem hry je dosáhnout daného počtu bodů (standartně 21). Hráč získává bod, pokud soupeř udělá chybu. Chybou se rozumí, že nezásáhne míč, nepřehodí míč na stranu protihráče, vyhodí míč mimo kurt (do outu).

Jako hrací plocha slouží zahrada penzionu. Možnost zapůjčení badmintonových raket a košíků.

Školní hřiště

Školní hřiště je vzdáleno 1,2km (22min chůzí) od našeho penzionu. V areálu je fotbalové hřiště, atletická dráha a také workoutové hřiště.

PROVOZNÍ DOBA ŠKOLNÍHO HŘIŠTĚ

Uživatelem hřiště během školního roku je v pracovní dny v době od 7:00 do 15:00 hod. Základní škola Rychvald, Školní 1600, příspěvková organizace (dále jen ZŠ). Dalšími uživateli jsou Mateřská škola Rychvald, příspěvková organizace (dále jen MŠ), Dům dětí a mládeže Rychvald Školní 1600, příspěvková organizace (dále jen DDM), školní družina při ZŠ Rychvald. Hřiště je v uvedených hodinách vyhrazeno pouze pro potřeby školy. Žákům ZŠ je vstup na hřiště povolen pouze v doprovodu vyučujícího nebo jiné zletilé osoby pověřené dohledem nad žáky. Pokud ZŠ bude na hřišti organizovat sportovní či jinou událost v odpoledních hodinách, bude hřiště pro veřejnost uzavřeno. V době od 15:00 hod. je areál tohoto hřiště veřejným sportovištěm, užívaným bezplatně. V případě rezervace hřiště v provozní době určené pro veřejnost, nutnost kontaktovat pracovnici kulturního domu města Rychvald, paní Ing. Petru Kotkovou, e-mailem: kotkova@rychvald.cz, nebo telefonicky 596 572 511. Provozní doba areálu sportoviště pro veřejnost je určena takto:

 • v období od 1. 11. - 31. 3. PO — PÁ: 15:00 – 17:00 hod., SO – NE: 8.00 - 17.00 hod.
 • v období od 1. 4. – 31. 10. PO- PÁ: 15:00 – 19:30 hod., SO – NE 8:00 – 19:30 hod.

Aktuality a novinky

 • AKCE: Zahájení provozu restaurace 05.04.2023

  V neděli 30.4. vás zveme na oficiální zahájení provozu RESTAURACE na Silmě.Co vás čeká?Grilování, prográmek pro nejmenší a živá hudba a to od 14:00.

 • Internet 100/10 Mb/s 26.09.2021

  Vážení hosté, nově máme v našem penzionu zrychlený internet 100/10 Mb/s, který také zpříjemní pobyt váš nebo návštěvu u nás na Silmě. Těšíme se na Vás!?

 • Samoobslužné ubytování 26.09.2021

  Pro klienty, kteří dorazí v pozdějších nočních hodinách máme k dispozici službu samoobslužného ubytování. Podmínkou je rezervace pokoje online na našich www a jeho zaplacení přes platební bránu. Následně dorazí klientovi smskou instrukce s číslem boxu a PINu ke klíčům od pokoje.

Penzion Silma v Rychvaldě hodnocení