Max kapacita 30 lůžek Dvoulůžkový pokoj Třílůžkový Apartmán Klimatizace TV na pokoji Sprcha na pokoji Ručník na pokoji Vana na pokoji WC na pokoji Trezor, úschovna Kuchyňka Hlídané parkoviště restaurace Zahradní restaurace Snídaně Polopenze Plná penze Gril Masáže Vířivka Sauna Bar Úschovna kol Konfereční prostory Dětské hříště Zvíře povoleno Wifi Platební karty Dobíjení elektromobilů Mluvíme anglicky Mluvíme polsky Hotelový transport Letištní transfer Bus Samoobslužné ubytování Placená TV Pevný internet11 pokojů
Slide item 1
Slide item 2
Slide item 3
Slide item 4

Užíjte si herní a sportovní aktivity v penzionu Silma v Rychvaldě

Nabízíme Vám rozmanitý výběr společenských akcí v penzionu i mimo něj, výletů za kulturou, památek, návštěv muzeí, výstav nebo vycházek do okolí.

Ruské kuželky

Závěsné kuželky jsou společenská hra, nikoliv sportovní disciplína. Každá společnost si dohodne pravidla hry předem tak, jak to vyhovuje věku a počtu hráčů. Spodní část koule je cca 1 - 2 cm nad hrací plochou .

Badminton

Cílem hry je dosáhnout daného počtu bodů (standartně 21). Hráč získává bod, pokud soupeř udělá chybu. Chybou se rozumí, že nezásáhne míč, nepřehodí míč na stranu protihráče, vyhodí míč mimo kurt (do outu).

Jako hrací plocha slouží zahrada penzionu. Možnost zapůjčení badmintonových raket a košíků.

Školní hřiště

Školní hřiště je vzdáleno 1,2km (22min chůzí) od našeho penzionu. V areálu je fotbalové hřiště, atletická dráha a také workoutové hřiště.

PROVOZNÍ DOBA ŠKOLNÍHO HŘIŠTĚ

Uživatelem hřiště během školního roku je v pracovní dny v době od 7:00 do 15:00 hod. Základní škola Rychvald, Školní 1600, příspěvková organizace (dále jen ZŠ). Dalšími uživateli jsou Mateřská škola Rychvald, příspěvková organizace (dále jen MŠ), Dům dětí a mládeže Rychvald Školní 1600, příspěvková organizace (dále jen DDM), školní družina při ZŠ Rychvald. Hřiště je v uvedených hodinách vyhrazeno pouze pro potřeby školy. Žákům ZŠ je vstup na hřiště povolen pouze v doprovodu vyučujícího nebo jiné zletilé osoby pověřené dohledem nad žáky. Pokud ZŠ bude na hřišti organizovat sportovní či jinou událost v odpoledních hodinách, bude hřiště pro veřejnost uzavřeno. V době od 15:00 hod. je areál tohoto hřiště veřejným sportovištěm, užívaným bezplatně. V případě rezervace hřiště v provozní době určené pro veřejnost, nutnost kontaktovat pracovnici kulturního domu města Rychvald, paní Ing. Petru Kotkovou, e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo telefonicky 596 572 511. Provozní doba areálu sportoviště pro veřejnost je určena takto:

  • v období od 1. 11. — 31. 3. PO — PÁ: 15:00 – 17:00 hod., SO – NE: 8.00 —17.00 hod.
  • v období od 1. 4. – 31. 10. PO- PÁ: 15:00 – 19:30 hod., SO – NE 8:00 – 19:30 hod.

AKTUALITY

Zveřejněno 10.12.2020

Vážení hosté, nově máme v našem penzionu zrychlený internet 100/10 Mbs, který také zpříjemní pobyt váš nebo návštěvu u nás na Silmě. Těšíme se na Vás!😉

Zveřejněno 7.11.2020

Vážené nevěsty, ženichové a oslavenci,

jestliže jste si u nás na Silmě dojednali svatbu/oslavu na rok 2021 nebo ten další 2022, tak se nám, prosím, ozvěte na email silma@silma.cz s uvedeným

telefonickým kontaktem.

Rádi se s Vámi spojíme a dořešíme s Vámi detaily nutné k realizaci této události.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci :-)

Team Penzionu Silma

Pro klienty, kteří dorazí v pozdějších nočních hodinách máme k dispozici službu samoobslužného ubytování. Podmínkou je rezervace pokoje online na našich www a jeho zaplacení přes platební bránu. Následně dorazí klientovi smskou instrukce s číslem boxu a PINu ke klíčům od pokoje.

banner kariera

dotaznik spokojenosti

 
Penzion Silma
9,3/10

hc havirov

Helax
Děti
Wifi
Penzion Silma v Rychvaldě hodnocení