Max kapacita 30 lůžekDvoulůžkový pokojTřílůžkovýApartmánKlimatizaceTV na pokojiSprcha na pokojiRučník na pokojiVana na pokojiWC na pokojiTrezor, úschovnaKuchyňkaHlídané parkovištěrestauraceZahradní restauraceSnídaněPolopenzePlná penzeGrilMasážeVířivkaSaunaBarÚschovna kolKonfereční prostoryDětské hříštěZvíře povolenoWifiPlatební kartyDobíjení elektromobilůMluvíme anglickyMluvíme polskyHotelový transportLetištní transferBusSamoobslužné ubytováníPlacená TVPevný internet11 pokojů
Slide item 1

Penzion

 
Slide item 2

Ubytování pouze 7 km z centra Ostravy

 
Slide item 3

Klidné místo s krásným okolím

 
Slide item 4

Ubytování pro každou příležitost

 
Slide item 1

Penzion

 
Slide item 2

Ubytování pouze 7 km
z centra Ostravy

 
Slide item 3

Klidné místo
s krásným okolím

 
Slide item 4

Ubytování pro každou příležitost

 

Za kulturou a zábavou v Rychvaldě a okolí

 

Penzion Silma najdete necelých 7 km od centra metropole Moravskoslezského kraje - města Ostrava.

Ostrava

Ostrava má výhodnou strategickou polohu v blízkosti polské a slovenské hranice a patří k významným dopravním tepnám. Je velmi snadno dostupná po dálnici D1, silniční a železniční síti, včetně mezinárodního letiště Ostrava-Mošnov.

Beskydy

Ve vzdálenosti 22 km narazíte na známé a turisty navštěvované Beskydy, ležící na rozhraní České, Slovenské a Polské republiky. Turisté mohou navštívit významné vrcholy, jako jsou Lysá hora, Radhošť, Ropice, Javorový vrch a další.

Cyklostezky

Ostrava je doslova prošpikovaná cyklostezkami a nejbližší cyklostezka je od Penzionu Silma vzdálená necelých 5 km v Heřmanicích. Aktuální mapu cyklostezek naleznete ZDE

Vyjíždka na koni

Ve vzdálenosti cca 200 metrů od penzionu je možnost vyjíždky na koních.

Kulturní akce

Ostrava nabízí spoustu zajímavých kulturních akcí. Už to dávno není typicky průmyslové město s kouřícími komíny. Těžba uhlí definitivně skončila v roce 1994 a na místě původních dolů vzniklo hornické muzeu Landek.

Bývalý průmyslový areál Dolu Hlubina, koksovny a vysoké pece Vítkovických železáren jsou jednou z nejvýznamnějších technických památek zapsaných na seznam Evropského kulturního dědictví. V letním období na Vás v Ostravě čeká spousta festivalů a slavností jako například velmi oblíbený Colours of Ostrava, pivní slavnosti pivovaru Ostravar, Letní Shakespearové slavnosti na Slezskoostravském hradu a další.

Také pravidelně se každý rok koná největší letecká-armádně-bezpečnostní akce ve střední Evropě – Dny NATO, konající se na letišti Mošnov a láká návštěvníky z celé republiky. V Ostravě a blízkém okolí je připravena spousta aktivit nejen pro dospělé. Děti jistě ocení návštěvu Dinoparku Ostrava, který je umístěn blízko obcí Orlová a Doubrava, Zoo v Ostravě, největší přírodní koupaliště v České republice i ve střední Evropě, a také lanové centrum PROUD Ostrava.

Po návštěvě zajímavých kulturních akcí a atrakcí, po náročné cestě na kole nebo pracovní cestě Vám nabízíme ubytování prakticky hned za rohem Ostravy v nedaleké a klidné lokalitě obce Rychvald. se můžete ubytovat ve snadno dostupném penzionu Silma, který je umístěn v klidném prostředí v Rychvaldu.

Po náročném dni můžete navštívit wellness centrum se saunou a vířivkou.

Pobyt v klidném prostředí penzionu Silma 7 km od centra Ostravy.

 

Penzion Silma má pohodlné pokoje zařízené klasickým nábytkem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (umyvadlo, sprchový kout, toaletu) a barevnou televizi. Máme celkem 23 lůžek rozdělených do devíti dvoulůžkových pokojů, jedenoho třílůžkového a jednoho dvoulůžkového apartmánu. V každém pokoji je možná přistýlka.

Apartmán je vybaven televizí s dálkovým ovládáním, cd přehrávačem a lednicí. V celém areálu penzionu je k dispozici bezdrátová internetová síť.

Součástí penzionu je nekuřácká restaurace se zastřešenou terasou.

 

V restauraci Silma Vám nabídneme široký výběr pokrmů a nápojů. Určitě Vás zaujme široká nabídka kvalitních vín. Na zahradě nebo na terase připravujeme akce s opékáním a grilováním.

Máte možnost si pronajmout Club a sal k pořádání rodinných oslav, společenských akcí, svateb a firemních školení.

Vhodná poloha penzionu Vám dovolí odpočinout si od rušného městského prostředí a nabídne pohled na krásnou okolní krajinu a v dáli na Beskydy.

Aktuality a novinky

  • AKCE: Zahájení provozu restaurace 05.04.2023

    V neděli 30.4. vás zveme na oficiální zahájení provozu RESTAURACE na Silmě.Co vás čeká?Grilování, prográmek pro nejmenší a živá hudba a to od 14:00.

  • Internet 100/10 Mb/s 26.09.2021

    Vážení hosté, nově máme v našem penzionu zrychlený internet 100/10 Mb/s, který také zpříjemní pobyt váš nebo návštěvu u nás na Silmě. Těšíme se na Vás!?

  • Samoobslužné ubytování 26.09.2021

    Pro klienty, kteří dorazí v pozdějších nočních hodinách máme k dispozici službu samoobslužného ubytování. Podmínkou je rezervace pokoje online na našich www a jeho zaplacení přes platební bránu. Následně dorazí klientovi smskou instrukce s číslem boxu a PINu ke klíčům od pokoje.

Penzion Silma v Rychvaldě hodnocení