Max kapacita 30 lůžek Dvoulůžkový pokoj Třílůžkový Apartmán Klimatizace TV na pokoji Sprcha na pokoji Ručník na pokoji Vana na pokoji WC na pokoji Trezor, úschovna Kuchyňka Hlídané parkoviště restaurace Zahradní restaurace Snídaně Polopenze Plná penze Gril Masáže Vířivka Sauna Bar Úschovna kol Konfereční prostory Dětské hříště Zvíře povoleno Wifi Platební karty Dobíjení elektromobilů Mluvíme anglicky Mluvíme polsky Hotelový transport Letištní transfer Bus Samoobslužné ubytování Placená TV Pevný internet
Slide item 1
Slide item 2
Slide item 3
Slide item 4

Domovní řád v Penzionu Silma

1. Prosíme o vyplnění ubytovacího formuláře, který zanechte na pokoji.

2. Respektujte, prosím, noční klid od 22:00 – 6:00 v prostorách penzionu vč. jeho nejbližšího okolí (na zahradě, parkovišti a terasách). Nerespektování nočního klidu může mít za následek přivolání hlídky MP.

3. Do penzionu je zákaz vstupovat v zablácené nebo silně znečištěné obuvi. Rovněž je zakázáno přinášet z restaurace pokrmy a nápoje. Silné znečištění zařízení penzionu bude pokutováno částkou min. 500Kč.

4. Při opuštění penzionu nechte, prosím, klíč v zámku dveří z vnitřní strany.

5. Na konci pobytu, prosím, opusťte pokoj do 10:00.

6. Odpad, prosím, odkládejte do tašek na tříděný odpad u recepce nebo do kontejnerů u hlavního vchodu.

7. Je zakázáno používat vystřelovací party konfety v penzionu a jeho okolí. Neuposlechnutí bude pokutováno částkou 1.000Kč.

8. Při zapnuté klimatizaci je nutné zcela zavírat okna (nesmí být otevřena ani tzv. ventilace). Při opuštění pokoje musí být klimatizace vždy vypnuta. Nedodržení těchto podmínek může způsobit přetížení a poruchu klimatizační jednotky, a proto bude klimatizace hostovi vypnuta a odebrán dálkový ovladač. Klimatizace bude hostovi opět zpřístupněna a zpoplatněna částkou 100Kč/denně, za dodržení výše uvedených podmínek.

9. V penzionu je přísný zákaz kouření. Tento zákaz se vztahuje rovněž na toalety a kouření z oken na pokojích. Nedodržení zákazu kouření bude pokutováno částkou 1.000Kč.

10. Prosíme naše hosty, aby si nepůjčovali pokojové vybavení jako jsou ramínka, ovladače k TV/klimatizacím vč. baterií, toaletní papír, ručníky a osušky atd. Zapomínají je vracet…

AKTUALITY

Zveřejněno 10.12.2020

Vážení hosté, nově máme v našem penzionu zrychlený internet 100/10 Mbs, který také zpříjemní pobyt váš nebo návštěvu u nás na Silmě. Těšíme se na Vás!😉

Zveřejněno 7.11.2020

Vážené nevěsty, ženichové a oslavenci,

jestliže jste si u nás na Silmě dojednali svatbu/oslavu na rok 2021 nebo ten další 2022, tak se nám, prosím, ozvěte na email silma@silma.cz s uvedeným

telefonickým kontaktem.

Rádi se s Vámi spojíme a dořešíme s Vámi detaily nutné k realizaci této události.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci :-)

Team Penzionu Silma

Pro klienty, kteří dorazí v pozdějších nočních hodinách máme k dispozici službu samoobslužného ubytování. Podmínkou je rezervace pokoje online na našich www a jeho zaplacení přes platební bránu. Následně dorazí klientovi smskou instrukce s číslem boxu a PINu ke klíčům od pokoje.

banner kariera

dotaznik spokojenosti

 
Penzion Silma
9,3/10

hc havirov

Helax
Děti
Wifi
Penzion Silma v Rychvaldě hodnocení