Max kapacita 30 lůžekDvoulůžkový pokojTřílůžkovýApartmánKlimatizaceTV na pokojiSprcha na pokojiRučník na pokojiVana na pokojiWC na pokojiTrezor, úschovnaKuchyňkaHlídané parkovištěrestauraceZahradní restauraceSnídaněPolopenzePlná penzeGrilMasážeVířivkaSaunaBarÚschovna kolKonfereční prostoryDětské hříštěZvíře povolenoWifiPlatební kartyDobíjení elektromobilůMluvíme anglickyMluvíme polskyHotelový transportLetištní transferBusSamoobslužné ubytováníPlacená TVPevný internet11 pokojů
Slide item 1

Privátní wellness

 
Slide item 2

Whirlpool se saunou a masážemi

 
Slide item 3

Odpočinek a báječný relax

 
Slide item 1

Privátní wellness

 
Slide item 2

Whirlpool se saunou
a masážemi

 
Slide item 3

Odpočinek
a báječný relax

 

Whirlpool ve wellness centru v Rychvaldě

 

Koupací vana se vstřikovacím systémem s cirkulací vzduchu a tlakové vody. Umožňuje masážní a relaxační koupele. Základem je vana napuštěný vodou o objemu 0,8 m 3, která je ohřívaná na požadovanou teplotu. Pomáhá tomu kvalitní izolace a termokryt nad hladinou.

V naší vířivce používáme bezchlórový bazénový přípravek pro dezinfekci vody. Ošetřená bazénová voda není cítit po chlóru, nedráždí oči a neničí plavky!

Konstrukčně je řešena pro lehnutí, sednutí dle jednotlivých typů a velikostí. Na dně a po bocích vířivky jsou masážní trysky, které se dělí na dvě základní skupiny. Jsou to trysky vodní a vzduchové. Vodní trysky zajišťují hydromasáž. Dělí se svou velikostí a průtokem vody na bodové a rotační.

Vzduchové trysky zajišťují tzv. perličkovou koupel zajišťují vzduchové trysky pomocí výkonných vzduchových a vodních čerpadel.

Whirlpool (vířivý bazén, jacuzzi, spa, hottube)

Celé toto zařízení je řízeno z hlavního ovládacího panelu, kde lze nastavit teplotu vody, filtrační cyklus, zapnout a vypnout hydromasáž s perličkovou koupelí i podvodní osvětlení.

V našem Whirlpoolu si můžete užít relaxaci nebo vodní masáž se sklenicí vychlazeného sektu.

Nově přidáváme za příplatek 100Kč do naší vířivky vonné esence a vířivka má také funkci aromaterapie.

Aromaterapie je druh alternativní medicíny, který užívá rostlinné těkavé látky známé jako éterické oleje a další vonné složky za účelem změny mysli, nálady, procesu poznávání nebo zdraví. Aromaterapie doslova znamená „léčbu pomocí vůní“. Je složen ze dvou slov: „aroma“ – vůně a „terapie“ – léčba.

Přijďte se přesvědčit o tom, jak všechny starosti i stres odbublají.

Akceptuji podmínky

Děkujeme, že jste se rozhodli využít whirlpool ve Wellness Silma. Prosíme o souhlas a akceptaci této podmínky: Vstup do vířivky je přísně zakázán bez předchozí důkladné očisty těla mýdlem a vodou! Nedodržení této podmínky nebo znečištění vody ve vířivce bude penalizováno částkou 500 Kč.
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Děkujeme za pochopení a prosíme o vyjádření souhlasu.

Penzion Silma

Aktuality a novinky

  • NOVĚ: Samoobslužná automatická recepce 15.04.2024

    Na Silmě máme nově od tohoto týdne zcela samoobslužnou automatickou recepci. Výhody pro klienty: Úspora času při on-line check-in (vše buď na PC nebo mobilu). Zcela bezklíčový provoz (pomoci PIN). On-line platba. Non-stop prpvoz recepce 24/7. Na Silmě myslíme na vaše pohodlí a respektujeme váš čas. Těšíme se na vás.

  • Internet 100/10 Mb/s 26.09.2021

    Vážení hosté, nově máme v našem penzionu zrychlený internet 100/10 Mb/s, který také zpříjemní pobyt váš nebo návštěvu u nás na Silmě. Těšíme se na Vás!?

Penzion Silma v Rychvaldě hodnocení