Max kapacita 30 lůžek Dvoulůžkový pokoj Třílůžkový Apartmán Klimatizace TV na pokoji Sprcha na pokoji Ručník na pokoji Vana na pokoji WC na pokoji Trezor, úschovna Kuchyňka Hlídané parkoviště restaurace Zahradní restaurace Snídaně Polopenze Plná penze Gril Masáže Vířivka Sauna Bar Úschovna kol Konfereční prostory Dětské hříště Zvíře povoleno Wifi Platební karty Dobíjení elektromobilů Mluvíme anglicky Mluvíme polsky Hotelový transport Letištní transfer Bus Samoobslužné ubytování Placená TV Pevný internet11 pokojů
Slide item 1
Slide item 2
Slide item 3

Whirlpool ve wellness centru v Rychvaldě

Koupací vana se vstřikovacím systémem s cirkulací vzduchu a tlakové vody. Umožňuje masážní a relaxační koupele. Základem je vana napuštěný vodou o objemu 0,8 m 3, která je ohřívaná na požadovanou teplotu. Pomáhá tomu kvalitní izolace a termokryt nad hladinou.

V naší vířivce používáme bezchlórový bazénový přípravek pro dezinfekci vody. Ošetřená bazénová voda není cítit po chlóru, nedráždí oči a neničí plavky!

Konstrukčně je řešena pro lehnutí, sednutí dle jednotlivých typů a velikostí. Na dně a po bocích vířivky jsou masážní trysky, které se dělí na dvě základní skupiny. Jsou to trysky vodní a vzduchové. Vodní trysky zajišťují hydromasáž. Dělí se svou velikostí a průtokem vody na bodové a rotační.

Vzduchové trysky zajišťují tzv. perličkovou koupel zajišťují vzduchové trysky pomocí výkonných vzduchových a vodních čerpadel.

Whirlpool (vířivý bazén, jacuzzi, spa, hottube)

Celé toto zařízení je řízeno z hlavního ovládacího panelu, kde lze nastavit teplotu vody, filtrační cyklus, zapnout a vypnout hydromasáž s perličkovou koupelí i podvodní osvětlení.

V našem Whirlpoolu si můžete užít relaxaci nebo vodní masáž se sklenicí vychlazeného sektu.

Nově přidáváme za příplatek 100Kč do naší vířivky vonné esence a vířivka má také funkci aromaterapie.

Aromaterapie je druh alternativní medicíny, který užívá rostlinné těkavé látky známé jako éterické oleje a další vonné složky za účelem změny mysli, nálady, procesu poznávání nebo zdraví. Aromaterapie doslova znamená „léčbu pomocí vůní“. Je složen ze dvou slov: „aroma“ – vůně a „terapie“ – léčba.

Přijďte se přesvědčit o tom, jak všechny starosti i stres odbublají.

Děkujeme, že jste se rozhodli využít whirlpool ve Wellness Silma. Prosíme o souhlas a akceptaci této podmínky: Vstup do vířivky je přísně zakázán bez předchozí důkladné očisty těla mýdlem a vodou! Nedodržení této podmínky nebo znečištění vody ve vířivce bude penalizováno částkou 500 Kč.
Jméno
Neplatný vstup

Příjmení(*)
Neplatný vstup

Email(*)
Neplatný vstup

Souhlasím(*)
Neplatný vstup

Děkujeme za pochopení a prosíme o vyjádření souhlasu.

Penzion Silma

AKTUALITY

Zveřejněno 10.12.2020

Vážení hosté, nově máme v našem penzionu zrychlený internet 100/10 Mbs, který také zpříjemní pobyt váš nebo návštěvu u nás na Silmě. Těšíme se na Vás!😉

Zveřejněno 7.11.2020

Vážené nevěsty, ženichové a oslavenci,

jestliže jste si u nás na Silmě dojednali svatbu/oslavu na rok 2021 nebo ten další 2022, tak se nám, prosím, ozvěte na email silma@silma.cz s uvedeným

telefonickým kontaktem.

Rádi se s Vámi spojíme a dořešíme s Vámi detaily nutné k realizaci této události.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci :-)

Team Penzionu Silma

Pro klienty, kteří dorazí v pozdějších nočních hodinách máme k dispozici službu samoobslužného ubytování. Podmínkou je rezervace pokoje online na našich www a jeho zaplacení přes platební bránu. Následně dorazí klientovi smskou instrukce s číslem boxu a PINu ke klíčům od pokoje.

banner kariera

dotaznik spokojenosti

 
Penzion Silma
9,3/10

hc havirov

Helax
Děti
Wifi
Penzion Silma v Rychvaldě hodnocení